Lista Startowa


Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/users/zloto/public_html/_smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Tras Pieszych :  TP 50 /  TP 25   oraz  Tras Rowerowych TR 150 / TR 50   kliknij obrazek poniżej 


LISTA STARTOWA 

Tras: Pieszej Rodzinnej i Rowerowej 20 

Uczestnicy z opłaconym wpisowym wyświetlają się pogrubioną czcionką.
Aktualnie na liście jest 64 zawodników.
NAZWISKO IMIĘ MIASTO TEAM ROCZNIK PŁEĆ TRASA
Piesczek Jerzy Toruń Piesczki 2007 M TP 7
Piesczek Justyna Toruń Piesczki 2012 K TP 7
Piesczek Julia Toruń Piesczki 2004 K TP 7
Rożej Robert Toruń Oroloko Team 1975 M TP 7
Bagińska Jolanta Obrowo Zagubieni 1982 K TP Rodzinna
Bagińska Agata Obrowo Zagubieni 2009 K TP Rodzinna
Bagiński Kostek Obrowo Zagubieni 2012 M TP Rodzinna
Borkiewicz Piotr Bydgoszcz Nocna Furia 1976 M TP Rodzinna
Borkiewicz Marlena Bydgoszcz Nocna Furia 1976 K TP Rodzinna
Borkiewicz Jeremi Bydgoszcz Nocna Furia 2008 M TP Rodzinna
Borkiewicz Iwo Bydgoszcz Nocna Furia 2010 M TP Rodzinna
Dahl Joanna Toruń Zagubieni 1980 K TP Rodzinna
Dzięgielewski Paweł Czarne Błoto Leśne Lamusy 1985 M TP Rodzinna
Gruźlewski Szymon Chełmża ALDENT CHEŁMŻA 2003 M TP Rodzinna
Krahl Radek Bydgoszcz Team 1979 M TP Rodzinna
Krahl Mia Bydgoszcz Team 2010 K TP Rodzinna
Krahl Lea Bydgoszcz Team 2016 K TP Rodzinna
Krzemiński Daniel Toruń SPINBIKE 1982 M TP Rodzinna
Kubalewska Luiza Murowaniec   2008 K TP Rodzinna
Maklakiewicz Łukasz Bydgoszcz MacLak 1973 M TP Rodzinna
Maklakiewicz Agnieszka Bydgoszcz MacLak 1978 K TP Rodzinna
Maklakiewicz Agata Bydgoszcz MacLak 2008 K TP Rodzinna
Maklakiewicz Juliusz Bydgoszcz MacLak 2005 M TP Rodzinna
Maklakiewicz Miłosz Bydgoszcz MacLak 2007 M TP Rodzinna
Molska Magdalena Bydgoszcz M&M 2009 K TP Rodzinna
Molski Michał Bydgoszcz M&M 1977 M TP Rodzinna
Pachulska Ewa Czarne Błoto Leśne Lamusy 1982 K TP Rodzinna
Piesczek Jarosław Toruń Piesczki 1976 M TP Rodzinna
Piesczek Paulina Toruń Piesczki 1977 K TP Rodzinna
Pilitowski Leon Czarne Błoto Leśne Lamusy 2007 M TP Rodzinna
Pilitowski Ludwik Czarne Błoto Leśne Lamusy 2008 M TP Rodzinna
podosek kasia unisław Bila team 1980 K TP Rodzinna
podosek marcin unisław Bila team 1979 M TP Rodzinna
Podosek Karinka Unisław Bila team 2009 K TP Rodzinna
Podosek Mateusz Unisław Bila team 2006 M TP Rodzinna
Rabiasz Marek Stajenczynki Papużki 1972 M TP Rodzinna
Rabiasz Michał Stajenczynki Papużki 2006 M TP Rodzinna
Rabiasz Emilia Stajenczynki Papużki 2009 K TP Rodzinna
Rożej Kajetan Toruń Oroloko Team 2002 M TP Rodzinna
Rożej Kamil Toruń Oroloko Team 2005 M TP Rodzinna
Sadowska-Krahl Kamila Bydgoszcz Team 1979 K TP Rodzinna
Siedlaczek Marcin i Wiktoria Bydgoszcz WiM 1985 M TP Rodzinna
Siedlaczek Wiktoria Bydgoszcz WiM 2010 M TP Rodzinna
Siedlaczek Andrzej Bydgoszcz Psi Patrol 1957 M TP Rodzinna
Siedlaczek Maja Bydgoszcz Psi Patrol 1967 K TP Rodzinna
Siedlaczek Liliana Bydgoszcz WiM 2015 K TP Rodzinna
Smaruj-Sadowska Janina Bydgoszcz Team 1951 K TP Rodzinna
Szaradowska Aleksandra Bydgoszcz Team 1981 K TP Rodzinna
Szaradowski Jakub Bydgoszcz Team 1980 M TP Rodzinna
Tarkowski Krzysztof Toruń   1989 M TP Rodzinna
Wróblewski Szymon Smogorzewiec Papużki 1978 M TP Rodzinna
Wróblewski Mieszko Smogorzewiec Papużki 2006 M TP Rodzinna
Wszeborowska Agnieszka Ełk   1975 K TP Rodzinna
Wszeborowski Kacper Ełk   2002 M TP Rodzinna
Zaleśna Zuzanna Książki M&Z 2006 K TP Rodzinna
Zaleśny Maciej Książki M&Z 1979 M TP Rodzinna
Zawada Michał Toruń Sprytne Wiewiórki 1975 M TP Rodzinna
Zawada Jerzy Toruń Sprytne Wiewiórki 2012 M TP Rodzinna
Burak Agnieszka Czernikowo Ziemia Dobrzyńska 1990 K TR 20
Chrobak Dariusz Czernikowo   2018 K TR 20
Haponiuk Marcin Kruszyn Krajeński Hapas 1972 M TR 20
Haponiuk Anna Kruszyn Krajeński Hapas 1978 K TR 20
Haponiuk Kajetan Kruszyn Krajeński Hapas 2005 M TR 20
Haponiuk Bartosz Kruszyn Krajeński Hapas 2008 M TR 20
Strony internetowe Bydgoszcz Copyright © 2012 Paweł Mantycki