Lista Startowa

Uczestnicy z opłaconym wpisowym wyświetlają się pogrubioną czcionką.
Aktualnie na liście jest 225 zawodników.
NAZWISKO IMIĘ MIASTO TEAM ROCZNIK PŁEĆ TRASA
Bagiński Paweł Obrowo Obrowo 1980 M TP 20
Balana Jacek Latchorzew   1976 M TP 20
Bargieł Krystyna Warszawa DOJARKA 1978 K TP 20
Błażejewski Paweł Kościan Kościan Team 1985 M TP 20
Brudło Basia Warszawa Ba-Bi 2007 K TP 20
Brudło Zbych Warszawa Ba-Bi 2010 M TP 20
Chojnowski Tomasz Toruń Banda Trojga 1982 M TP 20
Czerwińska Aleksandra Bydgoszcz Cwane lisy 1988 K TP 20
Czerwiński Błażej Gołańcz Los Pollos Hermanos 1981 M TP 20
Dereń Beata Szczecin   1956 K TP 20
Domańska Anna Bydgoszcz   1988 K TP 20
Dulęba Paweł Suchedniów Melanż Młodzieży Suchedniowa 1989 M TP 20
Dzięgielewski Paweł Toruń Punkt Not Dead 1985 M TP 20
Gałązka Jacek Warszawa Pigzeal 1968 M TP 20
Gałązka Grzegorz Bydgoszcz Pigzeal 1979 M TP 20
Gałązka Filip Warszawa Pigzeal 2003 M TP 20
Głogowski Maciej Warszawa Banda Trojga 1982 M TP 20
Gryko Krzysztof Bydgoszcz   1969 M TP 20
Grzybowska Joanna Stargard DOJARKA 1977 K TP 20
HOFFMANN MARCIN POZNAŃ KWP POZNAŃ 1986 M TP 20
Jakielaszek Ryszard Bydgoszcz   1949 M TP 20
Jedras Przemysław Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1981 M TP 20
Kański Marcin Bydgoszcz markanyou 1984 M TP 20
KLUSKA WOJCIECH TORUŃ   1968 M TP 20
Kowalczyk Aleksandra Osielsko   1995 K TP 20
Lewandowski Krzysztof Chełmno Lewy Team 1985 M TP 20
Majcher Paweł Pędzewo   1973 M TP 20
Majcher Krzysztof Pędzewo   1999 M TP 20
Malanowska Anna Warszawa   1986 K TP 20
Mielcarek Paweł Poznań   1976 M TP 20
Mikulak Paweł Poznań Los Pollos Hermanos 1982 M TP 20
Niemczyk Miłosz Sulnowo Milver 1983 M TP 20
Nolka-Wisniewski Karol Torun Banda Trojga 1982 M TP 20
Pachulska Ewa Toruń Punkt Not Dead 1982 K TP 20
Pacowska-Brudło Ola Warszawa Ba-Bi 1977 K TP 20
Pawlak Stanisław Toruń   1985 M TP 20
Piszczek Agata Toruń   1982 K TP 20
Polak Katarzyna Warszawa team 360 1968 K TP 20
Reniecki Franciszek Kwidzyn UMKS Kwidzyn 2000 K TP 20
Rożej Kajetan Toruń Oroloko Team 2002 M TP 20
Sikut Arkadiusz Toruń 12 WOG Toruń 1974 M TP 20
Skawiński Marcin Oborniki   1976 M TP 20
Sołtys Maciej Chełmża SKARMAT Toruń 1983 M TP 20
SUCHORSKA MAGDALENA POZNAŃ TKOPD POZNAŃ 1988 K TP 20
Śliwczyńska Ilona Warszawa   1978 K TP 20
Torebko Grzegorz Gdańsk   1981 M TP 20
WĄSICKI JACEK SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1973 M TP 20
Wesołowski Sebastian Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna 1989 M TP 20
Wiśniewski Włodzimierz Toruń spc 1961 M TP 20
Wojciechowska Katarzyna Poznań Autsaider 1967 K TP 20
Wroniszewska Magda Toruń   1982 K TP 20
Zabielski Sebastian Słupsk STOPA Słupsk 1980 M TP 20
Zarzyka Bartosz Bydgoszcz   1995 M TP 20
Żołnowska Aleksandra Grudziądz TEAM Żołnowscy 1963 K TP 20
Żołnowski Edward Grudziądz TEAM Żołnowscy 1957 M TP 20
Duszak Dorota Brwinów 2PU 1977 K TP 50
Duszak Arkadiusz Brwinów 2PU 1974 K TP 50
Gładysiak Przemysław Komorniki HKS "Łoś 47" Komorniki 1977 M TP 50
Hołdakowska Anna Warszawa   1972 K TP 50
Jankowiak Paweł Paproć Chyże BnO 1989 M TP 50
Jasiński Rafał Gdynia 33 dr OP 1972 M TP 50
Jędroszkowiak Michał Książ Wielkopolski Bohaterzy Ziemi 1978 M TP 50
Jóźwiak Konrad Inowrocław activeXtreme 1982 M TP 50
Kacprzycki Olaf Warszawa miedyono 1968 M TP 50
Kaczmarek Stanisław Sękowo Szach Sękowo 1962 M TP 50
Kinowska Katarzyna Gdańsk KANKAN 1982 K TP 50
KLAWCZYŃSKI Zbigniew Bydgoszcz Klub HDK "LOGISTYCY" Bydgoszcz 1962 M TP 50
Komorowski Mateusz Warszawa   1986 M TP 50
Kowalski Tomasz Bydgoszcz KTG Trawers 1965 M TP 50
Kurowska Justyna Inowrocław activeXtreme 1984 K TP 50
Kuś Michał Warszawa Chrumkająca Ciemność 1982 M TP 50
Kuś Agnieszka Warszawa Chrumkająca Ciemność 1982 K TP 50
Lewandowski Marek Bydgoszcz Lewy team / zasuwacz.pl 1991 M TP 50
Łaski Tomasz Zielonka Klub InO Stowarzysze 1965 M TP 50
Małowiński Artur Bydgoszcz Niezorientowany 1965 M TP 50
Nawrocki Tomasz Rakownia lubię PKP 1978 M TP 50
Parucki Zbigniew Bydgoszcz   1958 M TP 50
Parzybut Jan Pniewy Postęp team 1965 M TP 50
Pionk Michał WEJHEROWO   1971 M TP 50
Prądzyńska Sylwia Ełk   1978 K TP 50
Prądzyński Jarosław Ełk   1978 M TP 50
Sejbuk Anna Siedlce Zjebas 1985 K TP 50
Sienkiewicz Władysław Gdynia Sam w lesie 1950 M TP 50
Siwilewicz Józef Elbląg Józef TEAM 1987 M TP 50
Sochacka Katarzyna Rokietnica   1982 K TP 50
Stocki Janusz Białe Błota   1960 M TP 50
SUCHY WOJCIECH GDAŃSK TULACZ.ALMANAK.PL 1974 K TP 50
Szmyt Barbara Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 1986 K TP 50
Ścioch Leszek Warszawa   1982 M TP 50
Warchoł Andrzej Świecie The Runners Świecie 1963 M TP 50
Wąsik Jacek Lublin cbfs 1959 M TP 50
Wiatr Wojciech Poznań :) 1970 M TP 50
Wiśniewski Łukasz Grudziądz   1985 M TP 50
Witczak Przemysław Warszawa Dreamtime Trails 1970 M TP 50
Witkowski Michał Toruń Tornado Accedit 1974 M TP 50
Wojciechowski Jarosław Poznań Autsaider 1966 M TP 50
Wojtczak Szymon Szczecin brightOne 1983 M TP 50
Zając Wojciech Warszawa Długouchy 1981 M TP 50
Krahl Radek Bydgoszcz Co robią mrówki? 1979 M TP 7
Krahl Mia Bydgoszcz Co robią mrówki? 2010 K TP 7
Olechnowicz Aneta Bydgoszcz Smukała Team 2006 K TP 7
Olechnowicz Maciej Bydgoszcz Smukała Team 2009 M TP 7
Olechnowicz Ana Bydgoszcz Smukała Team 1980 K TP 7
Olechnowicz Tomasz Bydgoszcz Smukała Team 1969 M TP 7
Papińska Zofia Toruń Melony 2003 K TP 7
Papińska Beata Toruń Melony 1974 K TP 7
Papiński Paweł Toruń Melony 1968 M TP 7
Piechocka Katarzyna Toruń Melony 2000 K TP 7
Podosek Kasia Unisław Szalone Pingwiny 1980 K TP 7
Podosek Marcin Unisław Szalone Pingwiny 1979 M TP 7
Podosek Karina Unisław Szalone Pingwiny 2009 K TP 7
Podosek Mateusz Unisław Szalone Pingwiny 2006 M TP 7
Pogorzały Bartosz Czyste Pogorzały 2009 K TP 7
Przymirska-Rozej Joanna Toruń Oroloko Team 1975 K TP 7
Rabiasz Marek Stajenczynki Orzeszki w karmelu 1972 M TP 7
Rabiasz Michał Stajenczynki Orzeszki w karmelu 2006 M TP 7
Rabiasz Emilia Stajenczynki Orzeszki w karmelu 2009 K TP 7
Rożej Kamil Toruń Oroloko Team 2005 M TP 7
Sadowski Stefan Bydgoszcz Co robią mrówki? 1989 M TP 7
Smaruj-Sadowska Janina Bydgoszcz Co robią mrówki? 1953 K TP 7
Szaradowska Aleksandra Bydgoszcz Co robią mrówki? 1981 K TP 7
Szaradowski Jakub Bydgoszcz Co robią mrówki? 1980 M TP 7
Szymańska Martyna Unisław Szalone Pingwiny 1996 K TP 7
Teterycz Bernardetta Stajenczynki Orzeszki w karmelu 1978 K TP 7
Witt Jacek Bydgoszcz   1975 M TP 7
Witt Katarzyna Bydgoszcz   1976 K TP 7
Witt Monika Bydgoszcz   2003 K TP 7
Witt Gosia Bydgoszcz   2010 K TP 7
Wróblewski Mieszko Smogorzewiec Orzeszki w karmelu 2006 M TP 7
Wróblewski Szymon Smogorzewiec Orzeszki w karmelu 1978 M TP 7
Wypych Paweł Tur Pędzące Żółwie 1970 M TP 7
Wypych Blanka Tur Pędzące Żółwie 2002 K TP 7
Adamczyk Jarek Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina 1967 M TR 100
Belica Robert Warszawa T-Mobile Cycling Team 1979 M TR 100
Blank Danuta Biała Podlaska Towanda 1981 K TR 100
Bober Bartłomiej Gdynia 1972 1972 M TR 100
Brudło Paweł Warszawa KTE Tramp 1979 M TR 100
Cecuła Krzysztof Swarzędz   1975 M TR 100
Cichoń Paweł Poznań/Toruń KOOPER Architetura 1984 M TR 100
Ćwirko Sławomir Słupsk STOPA 1972 M TR 100
Filipiuk Tomasz Gnojno SISU-OWB Team 1974 M TR 100
Galla Marek Bydgoszcz Bydgoszcz City Race 1987 M TR 100
Głomski Aleksander Gdańsk Tup Tuś Kizia 1988 M TR 100
Gryszkalis Marcin Łódź   1977 M TR 100
Herman-Iżycki Leszek Warszawa   1958 M TR 100
Hołdakowski Wojciech Warszawa - 1970 M TR 100
Jakubek Krystian Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia 1992 M TR 100
Jańczak Wiesław Bydgoszcz   1963 M TR 100
Jaskólski Konrad Gdańsk Forrest Gaps 1980 M TR 100
Kasierski Przemysław Bydgoszcz Fitserwis MTB Team 1981 M TR 100
Kawczyński Mateusz Bydgoszcz   1983 M TR 100
Kliniewski Maciej Bydgoszcz Bydgoszcz City Race 1995 M TR 100
Konieczna Krystyna Lipka Grupa Rowerowa Lipka 1959 K TR 100
Konieczny Tomasz Lipka Grupa Rowerowa Lipka 1960 M TR 100
Kowal Zbigniew Słupsk STOPA SŁUPSK 1977 M TR 100
Królikowski Roman Modlniczka   1963 M TR 100
Makowiec Sławomir Gdańsk   1974 M TR 100
Marcinkowska Magdalena Poznań podrozerowerowe.info 1970 K TR 100
Mikita Jarosław Bydgoszcz Mimo że zimno to jadę 1970 M TR 100
Mirowski Łukasz Wrocław   1986 M TR 100
Niewęgłowski Piotr Wiktorów   1976 M TR 100
Nikonowicz Adrian Gdańsk Światowid Małe Gacno 1973 M TR 100
Nowak Marcin Sztum   1995 M TR 100
Pacek Karolina Warszawa   1988 K TR 100
Pachulski Marek Gdańsk Grey Wolf 1968 M TR 100
Pachulski Leszek Sopot Oprychy Team 1967 M TR 100
Papis Leszek Słupsk Troll Team 1958 M TR 100
Piwakowski Wojciech Gdańsk   1977 M TR 100
Rychlik Michał Łódź OrientAkcja 1978 M TR 100
Rygalski Grzegorz Józefów Welocypedy 1974 M TR 100
Senderek Łukasz Warszawa Piachulec Orient 1977 M TR 100
Smejda Anrdrze Warszawa   1965 M TR 100
Stanek Asia Szczecin RUDY KOT 1969 K TR 100
Stanek Robert Szczecin RUDY KOT 1967 M TR 100
Stefański Tomasz Warszwa Welocypedy 1982 M TR 100
Szajduk Piotr Szczecin Wrzaskun 1963 M TR 100
Szopa Krzysztof Inowrocław SISU-OWB Team 1986 M TR 100
Szumański Jakub Gdańsk   1983 M TR 100
Szwaracka Małgorzata Gdańsk Morenka Team 1988 K TR 100
Ścibisz Jerzy Szczecin   1955 M TR 100
Śmieja Daniel Szczecin mrdp.pl 1982 M TR 100
Truszkowska Kamila Gdańsk   1980 K TR 100
Witkowski Marcin Warszawa SONY MTB TEAM 1969 M TR 100
Wrona Łukasz Siedlce Towanda 1981 M TR 100
Zadworny Tomasz Chlewo Nie jesteś w moim typie 1982 M TR 100
Zawadzki Artur Marki   1970 M TR 100
Haponiuk Marcin Kruszyn Krajeński Hapas 1972 M TR 20
Haponiuk Anna Kruszyn Krajeński Hapas 1978 K TR 20
Haponiuk Kajetan Kruszyn Krajeński Hapas 2005 M TR 20
Haponiuk Bartosz Kruszyn Krajeński Hapas 2008 M TR 20
Krzemińska Ewa toruń SPINBIKE 1975 K TR 20
Krzemiński Daniel Toruń SPINBIKE 1982 M TR 20
Krzemiński Mateusz Toruń SPINBIKE 2007 M TR 20
Piesczek Jarosław Toruń   1976 M TR 20
Piesczek Jerzy Toruń   2007 M TR 20
Urbaniak Krzysztof Warszawa MamBiura.pl 1967 M TR 20
Wypych Eryk Tur Tur 1998 M TR 20
Banach Marcin Bydgoszcz 3Gravity 1985 M TR 50
Ilek Sławomir Gronity   1970 M TR 50
Jankowski Damian Szubin Drużyna Odwróconego Okręgu 1986 M TR 50
Jaroszewski Wojciech Tryszczyn Deep Forest 1977 M TR 50
Kamińska Monika Bydgoszcz Kuny leśne 1984 K TR 50
Kasierski Grzegorz Bydgoszcz Fitserwis MTB Team 1953 M TR 50
Klasa-Lewandowska Magdalena Toruń MOTO-SPEC Toruń 1982 K TR 50
Kobus Przemysław Stanisławka Drużyna Odwróconego Okręgu 1987 M TR 50
Kopydłowski Radosław Skoki Tour de Sklep Skoki Team 1993 M TR 50
Kotkowski Kamil Solec Kujawski Królowie Lasu 1990 M TR 50
Kozłowski Marek Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin 1975 M TR 50
Kozłowski Mirosław Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin 1978 K TR 50
Lewandowski Robert Toruń MOTO-SPEC Toruń 1980 M TR 50
Łapka Łukasz Szubin Drużyna Odwróconego Okręgu 1987 M TR 50
ŁUKOMSKI Filip Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin 1977 M TR 50
Naglewicz Bartosz Szamotuły   1983 M TR 50
Nowicki Łukasz Bydgoszcz - Brzózki Fitserwius MTB Team 1981 M TR 50
Plaskaty Szymon Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin 1980 M TR 50
Rychlik Anna Łódź OrientAkcja 1983 K TR 50
Santus Hanna Nowa Wieś Wielka   1973 K TR 50
Santus Piotr Nowa Wieś Wielka   1969 M TR 50
Santus Jan Nowa Wieś Wielka   2003 M TR 50
Santus Adam Nowa Wieś Wielka   2005 M TR 50
Szkuta Sławka Bydgoszcz Kuny Leśne 1986 K TR 50
Szkuta Jarek Bydgoszcz 100% witaminy C 1983 M TR 50
Tadeusz Maciej Skoki Tour de sklep Skoki Team 1982 M TR 50
Wolny Sebastian Skoki   1978 M TR 50
Wysocki Maciej Solec Kujawski Królowie Lasu 1990 M TR 50
Strony internetowe Bydgoszcz Copyright © 2012 Paweł Mantycki